Lyžařský výcvik tercie D
Od neděle 19. března do pátku 24. byla naše 3.D. na horách v Peci pod Sněžkou. Po týdenních jarních prázdninách jsme se znovu setkali u školy a místo do lavic nasedli do autobusu. Ze začátku na nás dopadaly obavy, že nebude sníh, ty ale dokázala překonat dobrá nálada v autobuse. V Peci jsme vystoupili z autobusu a vyrazili na cestu po svých. Čím jsme byli výš, sněhu přibývalo a tím z nás naše prvotní obavy dočista opadly. Místy bylo sněhu na některé v teniskách až moc:). Poté co jsme překonali hřebeny hor, došli jsme do tíženého cíle - Lesní boudy.













