Florbal SŠ – dívky

16. 4. 2024

Dne 8.4. 2024 se proběhlo základní kolo středoškolského turnaje ve florbalu. Turnaj se konal na stadionu Na Kotlářce 1 a mělo se účastnit 6 týmů. Jeden tým nedorazil a proto se změnil systém turnaje na hru každý s každým.
Tudíž nás čekaly 4 zápasy po 20 minutách. Hrálo se dvakrát 10 minut podle běžných pravidel, s minutovou přestávkou mezi poločasy. Naši školu reprezentovaly studentky z 4.D, 5.A, 5.D a 6.D.
Všechny zápasy se nám podařilo vyhrát, a tak jsme postoupily do finále Prahy, které se hrálo o týden později.

Finále Prahy
Finále konané dne 15.4.2024 se nakonec účastnily 4 týmy, z nichž jsme nejméně aktuálně hrajících florbalistek měly my. Přesto nás to neodradilo a nezastrašilo a holky předvedly bojové výkony. Bohužel nasazení celého týmu nestačilo a florbalové dovednosti některých soupeřek byly nad naše síly a tak jsme všechny zápasy i přes bojovnost a nasazení prohrály.
I tak holkám děkuji za předvedené výkony a věřím, že si turnaj užily a rády se zase nějaké školní reprezentace zúčastní...

Petra Šmardová