Teribear hýbe Prahou

25. 9. 2019

Minulý týden se mnozí studenti Gymnázia Na Pražačce zapojili do sportovně-charitativní akce s názvem TERIBEAR hýbe Prahou, která se snaží finančně podpořit děti z dětských domovů. My jsme se zúčastnili běhu v parku na Vítkově několik metrů od Národního památníku. Stanovený okruh byl dlouhý 1500 m, za každé uběhnuté kolečko darovali sponzoři 45 Kč. Obětaví studenti z Pražačky se spolu s profesorkami tělocviku vydali na pomoc nadaci Terezy Maxové - pořadatelky akce. Studenti byli do běhu natolik zabráni, že mnozí z nich vynechali i oběd, jen aby podpořili opuštěné děti. Letos se podařilo veřejnosti ve spolupráci se studenty vybrat neuvěřitelných 12 215,- Kč. Této akce se dále účastnily třídy 6.D, 6.C, 4.C, 3.C, 3.D, 5.D a 1.D.

Petra Šmardová